HiGUARD 4 - ATECA / HNE

vysokotlakové hasiace zariadenia
Prejsť na obsah
Prenosné hasiace systémy  
HiGUARD 4

  • objem náplne 4 litre
  • pracovný tlak 38 bar

  • režimy: vymeniteľné trysky

  • dosah: 13,5 metrov

  • jednoduché plnenie bez potreby použitia nástrojov
HASIACI PRÍSTROJ PRE POLICAJNÉ ZLOŽKY
HiGUARD 4 je náš najľahší hasiaci systém.
Tento systém s konštantným tlakom bol vyvinutý pre policajné zložky a zložky civilnej ochrany, ale slúži aj ako účinný nástroj pre hasičské zbory. Séria HiGUARD je založená na vysoko kvalitnej uhlíkovej technológii nášho systému VARIO CARBON.
Systém HiGUARD je mimoriadne efektívny, najmä proti svetliciam alebo iným horiacim materiálom, ako napr. molotovove koktaily!
Zariadenie je vopred naplnené hasiacim prostriedkom a stlačeným vzduchom. Preto nepotrebujete ďalšiu fľašu so stlačeným vzduchom a šetríte tak ďalšiu hmotnosť. Vďaka tomu môže HiGUARD 6 vážiť len 12 kg (naplnený) a HiGUARD 2 len 6 kg (naplnený)!

RÝCHLOSŤ VÝMENY
Systém HiGUARD je vybavený našou najnovšou technológiou. Multifunkčná pištoľ má systém rýchlej výmeny trysiek, ktorý umožňuje výmenu za pár sekúnd.
Okrem štandardnej trysky je k dispozícii voliteľná pyro-tryska určená na boj proti pyrotechnike, ako sú napríklad bengálske ohne.
Plnenie HiGUARD stlačeným vzduchom funguje pmocou pištole! Na doplnenie zariadenia stačí fľašu so stlačeným vzduchom pripojiť k spojke pištole pomocou doplňovacieho adaptéra.
TECHNICKÉ ÚDAJE
HiGUARD 4

Objem náplne
4 l
Zdroj tlaku
stlačený vzduch
Pracovný tlak
38 bar konštantne
Dosah (voda)
do 13,5 m
Pracovná teplota*
- 25 C ... + 60 C
Hmotnosť (prázdny)
ca. 6 kg
Hmotnosť (naplnený)
ca. 12 kg
Výška
670 mm
Priemer
180 mm
Certifikát
--
* s mrazuvzdorným penovým prostriedkom
Návrat na obsah